Піндон нелюдський

Оригінал статті ви знайдете http://www.herinst.org/pindone/cruel.html

Оцінка того, що є та що не є жорстоким чи нелюдським способом лікування тварин, є спірним питанням. Існують екстремальні погляди на обох кінцях спектра проблем, пов'язаних із звільненням тварин на одному кінці, а також з непримиренними, зловмисниками тварин на іншому кінці. Жодна з цих крайнощів не має великої підтримки від загальної австралійської громадськості. Інститутом, який найбільше впливає та встановлює моральне становище в Австралії з питань, що стосуються добробуту тварин, є Королівське товариство запобігання жорстокості відносно тварин (RSPCA). Було б справедливим сказати, що RSPCA представляє Австралійську совість, коли йдеться про етичне поводження з тваринами.

На своєму веб-сайті в RSPCA є сторінка під назвою "Який найбільш гуманний спосіб боротьби з кроликами". Зйомка та захоплення кювету рекомендуються як найбільш гуманні методи контролю, тоді як 1080 вважається нелюдським. Що стосується піндону, то RSPCA однозначно висловлює свою критику і стверджує, що він не вважає піндону "прийнятним методом контролю, оскільки уражені кролики вимагають декілька днів, щоб померти".

Гуманне контрольне покриття RSPCA продовжує говорити, що люди, які хочуть дізнатись про різні способи боротьби з кроликом та їх людяність, повинні ознайомитись з Моделлю Кодексу практики гуманного контролю за кроликами (pdf) та відповідними стандартними процедурами, опублікованими Департаментом первинної медицини NSW Промисловість (ДПІ). ДПІ знову однозначно в оцінці піндону як негуманного методу контролю кроликів:

Після засвоєння піндону спочатку кролики відзначають ознаки депресії / летаргії та анорексії з наступними проявами кровотечі, включаючи анемію, утруднене дихання, бліді слизові оболонки та слабкість. Кровотеча може бути помітна навколо носа, рота, очей та заднього проходу, а кролики, що їдять насіння піндонів, можуть пройти кров'яні фекалії. Опухлі тендітні суглоби є загальними внаслідок кровотечі в обмеженому суглобному просторі. Дискомфорт і біль від кровотеч у внутрішніх органах, м'язах і суглобах, як правило, тривають кілька днів до смерті. Час смерті складає 10-14 днів після початкової дози. Оскільки антикоагулянти потрапляють за кілька днів до вбивства, протягом яких вони викликають інвалідність дистресу та / або біль, вони вважаються негуманними. (Sharp і Saunders 2004b)

Модельний кодекс практики гуманного контролю кроликів (pdf) надає таблицю, яка оцінює 15 різних методів боротьби з кроликами за їх гуманність. Тільки виняткова огорожа та стрілянина на землю оцінюються як безумовно гуманна, хоча стрибки з клітинами не враховуються в таблиці. Для тих, хто чує історії про жорстокість 1080, ДПІ оцінює 1080 як "умовно прийнятний", тоді як піндон оцінюється як "негуманний" порівняно з 1080 "(Sharp і Saunders 2004b).

Your one and only professional essay writing service!