Краще Використання Інтернету - Веб

Оригінал статті ви знайдете http://zisman.ca/BetterInternet-web/

Автор: Алан Зісман

Представлено в Brock House - 2017 13 квітня

Зміст

 1. Вступ
 2. Що таке Інтернет?
 3. Різні веб-переглядачі
 4. Загальні елементи
  1. Домашня сторінка
  2. Адресний рядок
  3. Піктограми інструментів
  4. Пункти меню
  5. Панель уподобань і панель стану
  6. Вибране / Закладки та історія
  7. Вкладиші
 5. За кулісами - кеш-пам'ять і файли cookie
 6. Пошукові системи
 7. Додатки для браузера
 8. Ти заражений?
 9. Спільний доступ, збереження та друк веб-сторінок

Введення:

Слово "Інтернет" означає мережі, що з'єднують мережу - і це те, що є Інтернетом: міжнародна мережа, що сполучає окремі комп'ютери та локальні мережі комп'ютерів, що дозволяє їм обмінюватися інформацією. У той час як Інтернет дати на початку 1970-х років, його нинішня популярність почалася близько 1995 року, коли він почав ставати простіше для людей, для підключення і для підприємств та інших для обміну інформацією - і рекламувати і продавати продукцію. (До 1995 року Інтернет був суто некомерційним).

Хоча величезна кількість людей вирушає в Інтернеті, багато з нас могли б зробити це більш ефективно. Цей семінар буде зосереджений на веб-браунінгу. Супровідний семінар зосереджений на електронній пошті. Обидва приклади використовуються з комп'ютерів Windows і Mac - ідеї можуть бути застосовані, проте, для електронної пошти та веб-перегляду на смартфонах і планшетах. Передбачається, що у вас вже є Інтернет-з'єднання вдома або на роботі.

Що таке Інтернет? Багато людей збиває з пантелику "Весь світ" (a.k.a. "WWW" або "The Web") та Інтернет. Інтернет - це мережа, що з'єднує комп'ютерні мережі та надає на неї різноманітні послуги. Електронна пошта - це одна, Інтернет - інша. Торренти популярні для обміну файлами - юридично та незаконно. Ряд інших служб був популярним в перші роки роботи в Інтернеті, таких як дискусійні групи Usenet. Деякі з них все ще широко використовуються для спеціальних цілей, таких як FTP (протокол передачі файлів) для обміну файлами та завантаження їх на веб-сайти та інші місця розташування, але ви ніколи не зможете їх використовувати.

Веб-сайт у всьому світі починається наприкінці 1980-х років, коли воно було вперше розроблено як спосіб обміну текстом та зображеннями більш графічним способом, ніж це було зазвичай на той час. Слово "веб" означає, що сторінки можуть бути "пов'язані" між собою - це дає можливість швидко перейти від однієї сторінки до іншого, натиснувши посилання. Веб-сторінки мають загальну мову опису сторінок ('html') та загальну схему для адрес ('http').

Спочатку запропоновані вченими європейського ядерного дослідницького центру CERN як інструмент для полегшення обміну інформацією та співпраці вчених у всьому світі, його простота використання була однією з ключових елементів вибухового зростання популярності Інтернету, що виникла в середина 1990-х років.

Окрім підключення до Інтернету, для перегляду веб-сторінок, якими ви користуєтеся програмою (або програмою або додатком) на своєму комп'ютері, планшеті, смартфоні чи іншому пристрої - це "веб-браузер".

Нижче наведено деякі популярні веб-переглядачі для персональних комп'ютерів.

Google Chrome - також з версіями для телефонів і планшетів для Android

Apple Safari - для Mac - також з версіями для iPhone / iPad

Microsoft Internet Explorer (I.E.) - у Windows XP, 7, 8

Microsoft Edge - новий на Windows 10

Mozilla Firefox - популярний незалежний вибір

Є й інші веб-переглядачі, такі як Opera. В даний час найпоширенішим браузером є Google Chrome.

Можливо, ви віддаєте перевагу одному браузеру або іншому або просто можете використовувати будь-який браузер, встановлений на вашому комп'ютері, планшеті або телефоні. Чесно кажучи, вони всі дуже схожі. (Але дивіться: час розбитись з Google Chrome)

- Давайте подивимося на те, що у них все спільне:

- Домашня сторінка: це те, що відображається браузером, коли воно спочатку відкривається, і що він показує, якщо натиснути піктограму «Головна», яку багато браузерів показують на своїй панелі інструментів (біля верхньої частини вікна). Виробник вашого комп'ютера або компанія мобільного зв'язку, що надає свій мобільний телефон, може заздалегідь встановити домашню сторінку на веб-сайт компанії - за замовчуванням для Internet Explorer на моєму ноутбуці Windows є Dell.com, наприклад. І якщо ви встановлюєте деяке програмне забезпечення, не звертаючи уваги на параметри, це може встановити домашню сторінку на щось інше. Ви можете змінити домашню сторінку на вибрану вами веб-сторінку у налаштуваннях браузера. Це варто робити!

- Адресний рядок: біля верхньої частини вікна є пробіл, який має декілька функцій:

 • він відображає "адресу" веб-сторінки, яку ви зараз переглядаєте
 • він дозволяє вводити адресу іншої веб-сторінки (і Enter), щоб перейти до нової адреси. Хоча повна адреса може бути, наприклад, "https://www.google.com", загалом просто введіть "google.com".
 • Ви можете ввести пошуковий термін або питання. Наприклад, якщо ви просто напишите "Amazon", ви перейдете до списку "пошукової системи" (більше про це пізніше), що дасть вам різні посилання на термін Amazon - з тими, які, сподіваємось, належить до вершини. (Ви можете налаштувати, яка пошукова система за замовчуванням використовується в налаштуваннях браузера).

Коли ви починаєте набирати щось у адресному рядку, ваш браузер намагатиметься вгадати, що ви збираєтеся вводити - якщо ви бачите те, що ви хочете, натисніть його пропозицію.

Якщо ви переглядаєте домашню сторінку пошукової системи (наприклад, Google у зображенні Google Chrome або зображення Mozilla Firefox вище), у вас також є панель пошуку: де ви можете (знову) ввести пошуковий термін або запит. Так, це трохи надмірне, оскільки ви також можете це зробити в адресному рядку. Десять років тому ви не могли ввести пошуковий термін у адресному рядку; пошукові панелі - тримачі з цієї епохи, збережені, тому що багато людей звикли їх використовувати.

- Піктограми інструментів: вони будуть виглядати по-різному та відображатимуться в різних місцях у кожному веб-переглядачі. Багато, але не все, включає невеликий будинок для Домашньої сторінки. Зазвичай ви бачите стрілку зліва, щоб повернутися на попередню сторінку. Трохи стрілки на колі (поруч із адресним рядком) для повторної завантаження поточної сторінки - воно може змінитися на [X] під час завантаження сторінки - натисніть X, щоб скасувати сторінку. Зірка, щоб додати поточно завантажену сторінку до "Вибране" (або "Позначки"). Як правило, якщо ви наведете курсор миші на значок веб-переглядача, з'явиться маленька панель, в якій буде вказано ім'я піктограми. Зробіть це, щоб з'ясувати, що ці ікони роблять!

- Деяким способом отримати пункти меню, включаючи налаштування або параметри. Apple Safari на Mac просто має меню у верхній частині екрана. У верхньому правому куті Google Chrome є три вертикальні крапки - натисніть його, щоб отримати різні параметри, зокрема налаштування. Internet Explorer має значок "gear" у верхньому правому куті. Microsoft Edge використовує три горизонтальні точки, а Firefox має три короткі горизонтальні лінії ("гамбургер"). Дізнайтеся, як знайти налаштування у вашому браузері, і подивіться навколо!

Необов'язково, ви також можете побачити панель уподобань, на якій відображаються значки та імена для вибраних користувачем часто відвідуваних веб-сайтів (див. Вище Google Chrome та Microsoft Edge).

Якщо ви встановили параметр, щоб переглянути панель уподобань, ви можете перетягнути маленьку піктограму, яка з'являється ліворуч від адреси поточної сторінки, що відображається, до панелі уподобань, щоб вона постійно з'явилася там як швидке ярлик для повернення на цю сторінку. Можливо, вам буде зручно мати назви / іконки для 10-12 часто відвідуваних веб-сайтів, які відображатимуться на панелі уподобань. Якщо ви хочете заощадити більше, збережіть їх у списку "Вибране" чи "Закладки".

Більшість браузерів також мають необов'язкову панель стану у нижній частині вікна веб-переглядача. Це може бути корисним для відображення позашляхової інформації. Наприклад, наведення курсора миші на посилання відображатиме цільову адресу посилання в рядку стану - дуже корисно для того, щоб побачити, чи посилання є фальшивим.

Разом з додатковою панеллю "Вибране" всі веб-переглядачі дозволяють додавати улюблені веб-сайти до списку вибраних або закладок - зазвичай, натискаючи піктограму зірки, коли сторінка відображається на екрані. Це менш зручно, тоді вони можуть з'явитися; багато людей додали занадто багато сторінок до своїх списків, і тоді вони не можуть знайти нічого в них. Ви можете організувати свої закладки, розміщувати їх в алфавітному порядку або створювати категорії для наборів закладок - як це зробити, залежно від браузера до браузера. Як і в панелі уподобань, зберігання лотів і лотів та веб-сайтів тут стає менш корисним - подумайте про пошук інших способів зберігання веб-адрес, які ви, можливо, захочете повернути.

Всі веб-переглядачі також містять список історії - зворотний хронологічний список сайтів, які ви відвідали. Це може бути зручно, якщо ви хочете повернутися на веб-сайт, який ви пам'ятаєте кілька днів тому, навіть якщо ви не пам'ятаєте його ім'я чи адресу. Як туди дістатися? Пам'ятаєте різні способи дістатися до меню в різних браузерах?

Вкладки - всі сучасні браузери дозволяють відкривати кілька вкладок - дозволяючи вам мати більше одного веб-сторінки в одному вікні. Деякі з них показують [+] поруч з відкритою вкладкою, а Chrome відображає певний пробіл біля вкладки. Internet Explorer не відображає нічого очевидного. У всіх цих браузерах можна утримувати клавішу Control під час введення літери T (Command + T на Mac), щоб відкрити нову вкладку. Якщо ви наведете курсор миші на вкладку, ви побачите [X] в цій вкладці, щоб закрити його. Також зручно - якщо музика або звук починають відтворюватися в межах однієї вкладки (наприклад, якщо на відображеній сторінці починається відтворення відеореклами), на цій вкладці може з'явитися значок звуку. Натисніть на динамік, щоб вимкнути звук лише для цієї вкладки.

Завантаження кількох вкладок може бути зручним, дозволяючи мати електронну пошту на одній вкладці, в Facebook на іншому, а в третій - слухати музику з кліпу YouTube. Тим не менш, відкрити багато і багато вкладок, це може призвести до уповільнення продуктивності та тривалого терміну служби акумулятора.

Як і команда Control + T для нової вкладки, Control + N (Command + N на Mac) відкриває нове вікно веб-переглядача. Це може бути менш зручним, ніж мати всі ваші вкладки в одному вікні.

Ваш браузер смартфонів або планшетів також використовує кілька вкладок, але вони менш очевидні на меншому екрані. У веб-переглядачі Chrome на моєму телефоні Android, наприклад, відображається невелика кількість цифр у квадраті поруч із адресним рядком у верхній частині - номер показує, скільки відкритих вкладок зараз. Натискання на номер відображає всі вклади - я можу торкнутися, щоб перейти до будь-якого з них або перетягнути праворуч, щоб закрити їх. Браузер Safari на моєму iPad показує значок з двома перекриваючими квадратами у верхньому правому куті. Натискання на нього однотипно дозволяє мені переміщатися між вкладками або закрити будь-який, я більше не повинен бути відкритим.

За кулісами: ваш веб-браузер зайнятий збереженням інформації з веб-сайтів, які ви відвідали, - наприклад, імена та адреси в списку історії. Він також зберігає копії цих сторінок у "кеші" - внутрішній пам'яті на вашому комп'ютері. Це робиться за умови, що ви, ймовірно, повернетесь на сторінку, яку вже відвідали, і якщо сторінка вже є на вашому комп'ютері, її можна завантажити набагато швидше, коли ви наступного разу перейдете туди. Це, можливо, зберігає паролі для різних онлайн-облікових записів (Facebook і т. Д.) - це зручно, але може викликати проблеми, якщо вам потрібно знати ваш пароль, але забули про це, тому що ваш веб-браузер завжди запам'ятовував це для вас.

(Все це також забезпечує спосіб, за допомогою якого батько або вчитель (або підозрілий чоловік чи законний орган) можуть відслідковувати, де хтось перебуває в Інтернеті).

Також зберігаються "файли cookie" - маленькі біти інформації, наданої деякими веб-сайтами. Це може бути корисним, але деякі люди знаходять їх трохи зловісними. Файли cookie призначені для того, щоб веб-сайт міг запам'ятовувати інформацію про вас, коли ви переходили з сторінки на сторінку на цьому сайті - наприклад, сайт магазину може знадобитися знати, що у вашому «кошику покупок», як переглядати різні товари для продажу. Якщо ви вийдете з цього магазину без "перевірки", перегляньте де-небудь інше, а потім поверніться на сайт покупок, він може пам'ятати, що ви мали намір придбати ці речі.

Однак деякі люди почувають себе незручно, що файли cookie, можливо, можуть відображатись у вашому веб-перегляді - особливо, оскільки непросто з'ясувати, які файли cookie зберігаються вашим веб-переглядачем або яку інформацію вони містять.

Кожен веб-переглядач дає змогу стирати файли cookie, очищати кеш-пам'ять браузера та список історії та навіть збережені паролі. Це може бути корисним для вирішення проблем з підключенням - або при видаленні ваших онлайн-треків. Зверніть увагу, що очищення веб-переглядача сповільнює роботу, коли ви повернетесь на веб-сайти, і що видалення паролів та файлів cookie також може бути проблематичним, тому це можна зробити лише у тому випадку, якщо ви впевнені, що це те, що ви хочете.

Точні кроки відрізняються від браузера до браузера - у статті Як очистити кеш на будь-якому веб-переглядачі можна прочитати кроки для різних веб-переглядачів, а тут наведено статтю про те, як видалити файли cookie.

Ваш браузер також надсилає інформацію про вас на будь-який веб-сайт, який ви відвідуєте, - інформація є відносно загальною, але включає в себе унікальну інтернет-адресу вашого комп'ютера, те, який веб-браузер та операційну систему ви використовуєте, яку мову комп'ютер налаштовується використовувати, ваш (приблизний) місцеположення тощо. Веб-розробники та рекламодавці люблять таку інформацію. Якщо вас турбує, перевірте: всі намагаються відстежувати, що ви робите в Інтернеті: ось як їх зупинити.

Пошукові системи: немає офіційного "каталогу" для Інтернету; оцінка березня 2016 року стверджувала, що на цю дату було щонайменше 4,62 мільярда "індексованих" веб-сторінок, хоча зазначено, що близько 75% були неактивними. Існує декілька "пошукових систем", які намагаються зберегти індексований список, розроблений автоматично програмним забезпеченням "павуки", який "сканує" мережу, що повідомляє про те, що вони знаходять.

Найвідоміший - Google, але це не єдиний; альтернативи включають Microsoft Bing і незалежну Duck Duck Go (улюблену деяких людей, оскільки вона обіцяє, що не відслідковує користувачів - на відміну від своїх більших, рекламованих конкурентів). Спробуйте виконати той самий пошук у всіх трьох, і подивіться, чи помітите різницю в результатах.

Зверніть увагу, що у верхній частині результатів пошуку ви можете натиснути, щоб побачити результати пошуку, які є веб-сторінками, зображеннями, відео, новинами тощо, - це може бути зручним у залежності від того, що ви шукаєте. (Це від Duck Duck Go, але Google та Bing роблять те ж саме):

Пошукова система за вашим вибором може зробити зручну домашню сторінку, оскільки найчастіше перша річ, яку ви хочете зробити, коли ви відкриваєте веб-браузер, - знайти іншу сторінку. І домашні сторінки за замовчуванням на багатьох комп'ютерах можуть занадто відволікатися, відображати забагато інформації та забагато зображень.

Існує багато трюків з пошуковими системами - способи точного налаштування ваших пошуків, використання панелей пошуку як калькулятора та ін. Чесно кажучи, я не думаю, що це особливо корисно, але ви, можливо, захочете подивитися на: десять найпопулярніших веб-пошуку, які треба знати кожному. Загалом, чим конкретніше ви набираєте пошуковий запит, тим конкретніші будуть ваші результати. Спробуйте додати слово, як "Ванкувер", якщо ви хочете знайти місцеві результати (припускаючи, що ви знаходитесь у Ванкувері!). І вам не потрібно вводити повні речення!

Додатки для браузера. Усі основні браузери дозволяють додавати "розширення" або "додатки" для налаштування основного набору інструментів. Ви, ймовірно, можете потрапити досить добре без будь-якого з них. За бажанням перевірте: 25 розширень для надмірного використання веб-переглядача Chrome або кращих додатків для сафарі для користувачів Mac або кращих додатків для Firefox або 10 кращих додатків Microsoft Edge Browser, які слід намагатись на сьогодні або 10 кращих додатків Internet Explorer, розширень та плагінів. . Подивіться, чи означає будь-який з перелічених доповнень вам як обов'язковий для вас вміст.

У свій час Adobe Flash був обов'язковим надбудовою браузера, щоб ваш браузер міг відображати цей звичайний формат онлайн-відео. У той же час, було багато нещастя з Flash; важко було постійно оновлюватися, виникли численні проблеми з безпекою, проблеми з акумулятором на портативних пристроях тощо. Apple вирішила не включати Flash-підтримку на свої пристрої iPhone / iPad, а веб-розробники швидко почали шукати альтернативи - в результаті, вам не знадобиться інсталювати Adobe Flash на ваш комп'ютер.

Якщо ви встановлюєте деякі завантажені програми - і не звертали уваги, - можливо, ви встановили панелі інструментів браузера, які ви не бажали. Тут є "Панель інструментів Ask.com" та "Панель інструментів Yahoo"; розробникам "вільного" програмного забезпечення можна заплатити, щоб ви неминуче встановили ці панелі інструментів, які дозволять вам відвідати веб-сайти, які ви ігнорували в іншому випадку. Якщо це сталося з вами, див. Розділ: Як видалити небажані панелі інструментів веб-браузера.

Аналогічним чином, програмні інсталяції можуть змінювати вашу бажану домашню сторінку: див.: Як скинути веб-сторінку мого інтернету.

Не вірте спливаючі вікна браузера про те, що ваш комп'ютер заражений! Ви бачили повідомлення, подібне до цього?

Крім того, повідомлення може містити кнопку, щоб клацнути, щоб завантажити обіцяну антивірусну програму.

Не вірте! Не дотримуйтесь інструкцій. Закрийте вкладку або вікно веб-переглядача та перегляньте де-небудь ще. Якщо ви не можете закрити вікно браузера, спробуйте пораду тут:

Видалити "Попередження! Комп'ютер інфіковано "спливаючі вікна

Якщо ви підозрюєте, що ваш комп'ютер був заражений, кращим інструментом перевірки це MalwareBytes. Є версії для Windows і Mac. Завантажте його та запустіть - дозвольте перевірити свій комп'ютер і видалити все, що вважатиме за потрібне. (Безкоштовна версія повинна бути все, що вам потрібно).

Спільний доступ, збереження та друк веб-сторінок. Можливо, ви знайдете такий цікавий, інформативний і корисний веб-сайт, який хочете поділитися ним із усіма, кого ви знаєте. Ви можете поділитися веб-сайтами в публікації Facebook (або іншим соціальним медіа) або електронним повідомленням таким простим способом:

Перейдіть до початку веб-сторінки та, утримуючи натиснутою кнопку (ліворуч), клацніть мишею над заголовком веб-сайту, щоб вибрати текст заголовка. Натисніть клавішу Control + c (команда + c на Mac), щоб скопіювати назву на "буфер обміну" вашого комп'ютера - коли ви це зробите, ви не побачите нічого.

Не закривайте веб-сторінку чи веб-браузер, але перейдіть до того, де ви хочете поділитися веб-сайтом - вашим програмним забезпеченням електронної пошти, Facebook та ін (можливо, на новій вкладці веб-переглядача). Почніть своє повідомлення.

Коли ви потрапляєте в місце в повідомленні, де ви хочете поділитися заголовком веб-сторінки, натисніть Control + v (Command + v на Mac), щоб вставити текст з буфера обміну. Ви побачите назву веб-сайту!

Не закривайте та не надсилайте повідомлення - це не закінчено. Повернутися на веб-сторінку. На цей раз натисніть в адресному рядку вашого браузера. Якщо це вибирає всю веб-адресу, добре. (Це слід виділити на тлі кольору тексту). Якщо воно ще не виділено, натисніть Control + a (Command + a на Mac), щоб вибрати "все". Коли адреса виділена, натисніть Command + c (команда + c на комп'ютері Mac), щоб скопіювати адресу на "буфер обміну" вашого комп'ютера - знову ж таки, ви не побачите нічого, коли ви це зробите.

Назад на ваше повідомлення - переконайтеся, що після тексту заголовка є пробіл або дефіс, а потім натисніть Control + v (Command + v на Mac), щоб вставити текст з буфера обміну. Ви побачите адресу веб-сайту! Додайте будь-який інший текст, який ви хочете, і надішліть своє повідомлення. Та да!

Ви можете використовувати ту саму техніку, щоб вибрати пропозицію або абзац або більше тексту з веб-сторінки, скопіювати його в буфер обміну та вставити його в документ текстового редактора, повідомлення електронної пошти або інше джерело.

Якщо ви хочете поділитися зображенням з веб-сторінки, перемістіть вказівник миші на зображення та клацніть правою кнопкою миші (керування + клацніть на Mac). З'явиться меню параметрів - ви можете (ліворуч) натиснути на опцію, щоб вибрати її. Вони включатимуть можливість копіювати зображення в буфер обміну - ви можете вставити його в текстовий процесор або інше джерело. Крім того, меню дасть вам можливість зберегти зображення в розташуванні на вашому комп'ютері - тоді ви зможете працювати з зображенням так, наче це була фотографія, яку ви зробили.

Збереження веб-сторінки на вашому комп'ютері може бути проблематичним. Веб-сторінки не містять текст і зображення в одному документі, як текстовий редактор документу чи файл PDF, але вони складаються з сторінки тексту в коді HTML, включаючи спеціальне форматування та інші інструкції та посилання на зображення, які є окремими файлами зображень часто в віддалених місцях - можливо, в іншому місці в Інтернеті. Можливо, ви побачите можливість зберегти веб-сторінку у форматі веб-архіву, який створює папку та намагається об'єднати всі частини, що складають веб-сторінку, з різним успіхом.

Вам дійсно потрібно зберегти веб-сторінку? Або вам дійсно потрібен спосіб швидко перейти до вмісту веб-сторінки, коли вам це потрібно? Якщо це так, ось трюк, який ви можете використовувати:

Упорядкуйте вікна на екрані, щоб показати деякі робочий стіл

Перемістіть вказівник миші, щоб він вказувався в адресному рядку веб-переглядача. Натисніть

Наведіть вказівник миші на лівий кінець адресного рядка (але все одно в адресному рядку) - залежно від веб-браузера ви можете побачити маленький значок веб-сторінки. Утримуючи ліву кнопку миші, перетягніть її на робочий стіл. Відпустіть кнопку миші.

Ви повинні побачити піктограму ярлика з заголовком веб-сторінки - двічі клацнувши на ній, вона буде завантажувати веб-сторінку в свій веб-браузер.

Перемістіть його у відповідну папку на вашому жорсткому диску - наприклад, у мене є папка (у своїй папці "Документ") для Рецепти, все це збережено та інші папки для порад для цих різних семінарів.

Друк веб-сторінок також може бути проблематичним - веб-сторінки призначені для добре відображення на екрані, але якщо такі елементи, як стовпці, були розроблені з заданим числом пікселів, як їх ширина, ширина може виявитися ширшою, яка відповідає стандартному друку сторінка Якщо у вас є параметр "Перегляд друку", можливо, ви захочете використати його, щоб побачити, як ваша сторінка з'явиться перед друком. Спробуйте друкувати лише одну сторінку, а не весь веб-сайт з багатьма сторінками.

Якщо вам здається, що ваша роздруківка буде відрізана на правий край, подивіться, чи є можливість друку в режимі "ландшафт", коли сторінки перевернуті вбік, а не вертикально. Часто є можливість масштабувати вміст на відсоток менше 100% - або можливість зменшити до придатності. Параметри видалення фонових кольорів та зображень поліпшать читаність, а також значно економити на чорнил або тонера принтера. (Різні браузери матимуть різні параметри друку).

Your one and only professional essay writing service!
Our website uses cookies so that we can deliver the best user experience possible. Continuing using our website will be assumed as your acceptance of our Cookie Policy.